Jumti, tāpat kā gaumes, ir dažādi – taču veiksmīgā sadarbība ar klientu nodrošina to, ka spējam piedāvāt jumtu segumus atbilstoši dažādām klienta gaumēm.

Veicam jumta aprēķinus, piedāvājam izvēles iespējas, nodrošinām pilnīgu jumta komplektāciju, un galvenais sniedzam profesionālu padomu, kas palīdz izdarīt pareizo izvēli, sasniegt iecerēto rezultātu un jumti kalpotu ilgi! Jumti ir māju vizītkartes un to īpašnieku statusa rādītāji. SIA “RAVEX” piedāvātie jumti mājai piešķirs eleganci un individualitāti.

Mūsu darba pamatā ir uzskats: ja mainīt vai likt jumtu, tad pārdomāti, kvalitatīvi – uz visu dzīvi! Ar atbildību par kvalitāti!

Mēs piedāvājam Cembrit Eurofala bezazbesta šīfera jumta segumus.

CEMBRIT Eurofala loksnes, bezazbesta šīferis ir ekoloģiski tīras, mūsdienīgas šķiedru cementa loksnes, kas, galvenokārt, ir paredzētas dažādu ēku jumtu, fasāžu nosegšanai. Viļņotās loksnes EUROFALA, ir izmantojamas gan pie jaunu ēku celtniecības, gan pie renovācijas. Loksnes sastāvā ietilpst cements, krīts, PVC šķiedras, celuloze, mikrosmiltis. Pateicoties cementam, kā galvenajai bezazbesta šīfera loksnes sastāvdaļai, loksnei piemīt visas cementam raksturīgās pozitīvās īpašības: mehāniskā izturība, kīmiskā izturība, noturība pret laika apstākļiem: lietu, salu, krusu, UV stariem. Visu šo īpašību kopums padara EUROFALA loksnes par celtniecības materiālu, kura kalpošanas laiks ir 50 un vairāk gadu. EUROFALA pieejamas 7 krāsu toņu, 4 izmēru un 2 profilu loksnes. EUROFALA loksnes ir rūpnieciski krāsotas, izmantojot speciālu tehnoloģiju. Pieejamas ir divu profilu loksnes Standart un CO/HO. Loksnes CO/HO ir ar izurbtiem skrūvju caurumiem un nogrieztiem stūriem, tās tiek izmantotas pie jaunu jumtu ierīkošanas, tādējādi samazinot darba izmaksas un laiku.

CEMBRIT bezazbesta šīfera jumta segums spēj uzņemt un iztvaikot lielu mitruma daudzumu – apmēram 20% no sava svara. Tāpēc, ieklājot bezazbesta šīfera viļņotās cementa loksnes, visbiežāk nav jāliek pretkondensāta plēve, un tas ļauj ietaupīt izmaksas. Protams, ar noteikumu, ka jumta konstrukcija ir pareizi izveidota – ar kori un karnīzēm, caur kurām notiek gaisa apmaiņa.

EUROFALA šķiedru cementa loksnes var ļoti viegli montēt un jebkurš to var ieklāt paša spēkiem. Tomēr stingri jāievēro šī jumta seguma ieklāšanas tehnoloģija.
CEMBRIT bezazbesta šīfera šķiedrcementa loksnēm komplektā iespējams iegādāties oriģinālos tāda paša materiāla papildelementus – jumta kori un vējmalas.

CEMBRIT bezazbesta šķiedru cementa loksnes – kvalitāte un krāsas noturība garantēta!

Tehniskie datiPieejamās krāsasAksesuāriInstrukcijasGalerija

 

MateriālsŠķiedrcements
KrāsaDabīgi pelēka vai atbilstoši krāsu paletei
Loksnes garums [mm]625125018752500
Montāžas garums [mm]475110017252350
Loksnes platums [mm]1150 + 10/-5
Montāžas platums [mm]1040 + 10/-5
Loksnes platība [m2]0,721,442,162,88
Lietderīgā platība [m2]0,491,141,792,44
Aprēķinātais loksnes 1 m2 svars [kg]11,7
Aprēķinātais loksnes svars [kg]8,416,825,333,7
Pilnu viļņu skaits9
Viļņa garums [mm]130 ± 2
Viļņa augstums [mm]30 ± 2
Loksnes biezums [mm]6 ± 0.6
Krāsa: Ķieģeļ sarkana
Krāsa: Ķieģeļ sarkana
Krāsa: Sarkan Brūna
Krāsa: Sarkan Brūna
Krāsa: Sarkana
Krāsa: Sarkana
Krāsa: Brūna
Krāsa: Brūna
Krāsa: Zaļa
Krāsa: Zaļa
Krāsa: Melna
Krāsa: Melna
Krāsa: Dabiska pelēkā cementa
Krāsa: Dabiska pelēkā cementa
 

Nosaukums: Skrūve – kokam, skrūve – metālam
Tehniskie dati: 6,4*110 un 6,3*90

 
Nosaukums: Skrūve – kokam
Tehniskie dati: 6*80 un 6*90

 

 

Nosaukums: Aizsargvāciņš
Tehniskie dati: 100 gb/iepak.

 
Nosaukums: Aizsargblīve
Tehniskie dati: 1,17 m
 

 
Nosaukums: Cembrit hermetizējošā līmlenta
Tehniskie dati: 5 x 9 mm, 15 m/rullī

 
 

 

Nosaukums: Ventilācijas izvads
Tehniskie dati: Ø 110/495 mm

Nosaukums: Pretputnu aizsardzības karnīzē
Tehniskie dati: 60 x 1000 mm

 

Nosaukums: Kores ventilējošā blīvlenta
Tehniskie dati: 310 x 5000 mm