Stikla pakete aizpilda galveno visa loga laukumu, un tieši no tās lielā mērā ir atkarīgs klusums un siltums mājā. Atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem ir jāizvēlas arī stikla paketes konstrukcija.Viens no labākajiem logu konstrukciju uzlabojumiem ir stikla pakete. Stikla siltumvadītspēja ir apmērām 2,5 reizes augstāka nekā PVC materiālam, un apmēram 20 reizes augstāka nekā gaisam. Tāpēc plastmasas logos izmanto nevis parasto stiklu, bet gan stikla paketi. Tie ir hermētiski sastiprināti stikli, starp kuriem ir iepildīts gaiss.

Attālums starp stikla paketes rūtīm var būt dažāds – no 6 līdz 18 mm. Attālums divkameru stikla paketē var būt dažāds – tas uzlabo stikla paketes skaņas izolācijas īpašības. Lai uzlabotu skaņas izolāciju, plastmasas logos izmanto dažāda biezuma stiklus. Starp stikliem tiek uzstādīta īpaša atdalošā starplika, kas nostiprina stikla paketi. Turklāt starplika tiek piepildīta ar absorbējošu materiālu, kas absorbē mitrumu.

Stikla paketei obligāti ir jābūt hermētiskai, kas tiek panākts, izmantojot īpašus hermētiķus. Ja stikla paketes hermētiskums tiek bojāts, tad stikla pakete zaudē savu jēgu – paaugstinās siltuma vadītspēja un skaņas caurlaidība, un stikla pakete pārstāj pildīt savas funkcijas.